Havel, Holásek & Partners, vítěz Advokátní kanceláře roku 2016

PODÍVEJTE SE NA VÍTĚZE A FINALISTY 4. ROČNÍKU SOUTĚŽE!

NEJVĚTŠÍ UDÁLOST ROKU!

NEJVĚTŠÍ UDÁLOST ROKU ZAMĚŘENÁ NA KANCELÁŘE A PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

JEDINEČNÁ PŘÍLEŽITOST, JAK SVÝM ZAMĚSTANANCŮM DOKÁZAT, ŽE VÁM ZÁLEŽÍ NA PRACOVNÍM PROSTŘEDÍ

BLÝSKNĚTE SE JAKO SKVĚLÝ ZAMĚSTNAVATEL

PODÍVEJTE SE NA VÍTĚZE A FINALISTY 4. ROČNÍKU SOUTĚŽE!

NEJVĚTŠÍ UDÁLOST ROKU!

PŘILÁKEJTE DO SVÉ SPOLEČNOSTI NOVÉ TALENTY

NEJVĚTŠÍ UDÁLOST ROKU!

REGISTRACE PRO ROČNÍK 2020 BUDE SPUŠTĚNA NA PODZIM 2020

4. ROČNÍK SOUTĚŽE ZNÁ SVÉ VÍTĚZE!

Cíle

Logo - Kanceláře roku

Ve 4. ročníku jsme nově vyhlásili CENU POROTY, kde byl odbornou porotou vybrán a oceněn jeden kancelářský projekt napříč všemi kategoriemi pro svůj naprosto jedinečný a unikátní přínos pro zaměstnance, architekturu, nebo design. Architekt vítězného projektu a jeden zástupce dané společnosti vyhráli letenky a ubytování v USA pro 2 osoby se vstupy na mezinárodní konferenci NeoCon – výstavu designu pro komerční interiéry, která probíhá v Chicagu v termínu 8.- 10.6.2020. Speciální cenu sponzoruje partner soutěže – společnost Interface.

Cílem soutěže je ohodnotit firmy, které investují do svých lidí skrze své prostory, a nepřímo je tak popularizovat jako atraktivního zaměstnavatele pro budoucí zaměstnance.

Zároveň si soutěž klade za cíl vyzdvihnout důležitost zvelebování pracovního prostředí a motivovat zaměstnavatele k tomu, aby se tomuto tématu aktivně věnovali.

Odborná porota hodnotí interiéry z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace (technologické, materiálové, praktické), atmosféry prostředí a především kvality pracovního prostředí. Napříč všemi kategoriemi oceňuje atraktivitu pracovního prostředí a nakolik je kancelář příjemným místem k bytí, což nabývá na významu hlavně vzhledem k tomu, jak velkou část svého času většina z nás tráví v kanceláři.

Soutěž Kanceláře roku vyhlašuje a pořádá firma Prochazka & Partners. Vítězové budou vyhlášeni na závěrečném galavečeru v Paláci Žofín, na který budou pozvání zástupci všech přihlášených společností.

9 soutěžních kategorií

 • Finanční instituce kanceláře roku

  Investuje Vaše firma do kvalitního pracovního prostředí? Podělte se s ostatními a buďte doceněni jako dobrý zaměstnavatel.

 • Advokátní kanceláře roku

  Je Vaše kancelář místem, které byste chtěli ukázat? Odlište se od konkurence a buďte oceněni v kategorii Advokátní kanceláře roku.

 • IT kanceláře roku

  Záleží Vaší firmě na kvalitním a originálním pracovním prostředí? Vystupte z řady, ukažte se a získejte ocenění IT kanceláře roku.

 • Kanceláře roku nad 5 000m2

  Ukažte, že i velká kancelářská plocha se dá zpracovat kvalitně a nápaditě a buďte za to patřičně doceněni.

 • Poradenské kanceláře roku

  Nechte se zviditelnit jako dobrý zaměstnavatel. Pokud Vaše firma působí v oblasti poradenství (HR, business, audit či jiné), pak je tato kategorie určena právě Vám.

 • Kanceláře roku 21. století

  Vytváříte pro své zaměstnance unikátní a inovativní pracovní prostředí? Získejte ocenění Kanceláře roku 21. století.

 • Hub & Co-working kanceláře roku

  Získejte titul „Hub & Co-working kanceláře roku“ a ukažte se jako co-workingový koncept, který vyniká ve Vašem oboru.

 • Nejlepší regionální kancelář roku

  Kategorie Nejlepší regionální kanceláře roku je určena všem přihlášeným realizacím, které mají své sídlo mimo hlavní město Prahu. Přihlaste se a ukažte, že i v menších městech jde vybudovat kvalitní pracovní prostředí.

 • Employee Friendly kanceláře roku

  Tato kategorie je určena firmám, kterým záleží na spokojenosti zaměstnanců a na důkaz toho je motivují kvalitním a příjemným pracovním prostředím. Jste jednou z nich?

Speciální cena

 • Cena poroty

  Speciální cenu vyhraje jedna realizace vybraná odbornou porotou napříč všemi kategoriemi. Bude oceněn výjimečný přínos pro architekturu a design.

Profily porotců

Jiří Zavadil

Jiří Zavadil

Managing Director
Vitra

Jiří Zavadil působí jako ředitel českého, slovenského a polského zastoupení švýcarské společnosti Vitra, která se proslavila desítkami spoluprací se špičkovými designéry a už téměř šedesát pět let je jednou z předních nábytkářských firem na světě.

Zbyněk Navrátil

Petr Zahálka

Obchodní ředitel
ProInterier

Petr Zahálka působí od roku 1996 ve společnosti ProInterier se sídlem nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Maďarsku. V roce 2006 se stal Obchodním ředitelem této společnosti, která poskytuje komplexní nabídku produktů a služeb pro tvorbu a vybavení komerčních interiérů. Vše od návrhu, zpracování projektu až po samotnou realizaci formou přímých dodávek od výrobců a z vlastní výroby. Výrazně se podílel na vývoji společnosti, která v současné době patří k největším ve svém oboru a je zástupcem světových výrobců a lídrů (Interface, Nora) v oblasti designu a environmentální politiky.

Jaroslav Vendl

Jaroslav Vendl

Spoluzakladatel SilentLab

Jaroslav Vendl je spoluzakladatelem společnosti SilentLab, která na českém trhu vznikla v roce 2015. Společnost SilentLab se zabývá akustikou vnitřních prostor, a to primárně v dnes populárních open space kancelářích. Na českém trhu je v současné době dominantním výrobcem akustických produktů a velmi rychle expanduje v rámci Evropy i zbytku světa.

Oleg Haman

Oleg Haman

Předseda Obce architektů

Oleg Haman vystudoval Fakultu architektury ČVUT v Praze, je zakladatelem architektonické a projekční kanceláře CASUA a předseda Obce architektů. Obec architektů již od roku 1993 pořádá v ČR Grand Prix architektů – Národní cenu za architekturu. V posledním, již 26.ročníku soutěže eviduje rekordní počet přihlášených projektů a to celkem 321. Obec architektů je členem UIA.

Radek Procházka

Radek Procházka

Managing Partner
Prochazka & Partners

Po sedmileté zkušenosti s poradenstvím v oblasti komerčních nemovitostí v mezinárodních společnostech jako Colliers International a Cushman & Wakefield založil Radek Procházka první společnost v České republice, která se výhradně zaměřuje na zastupování nájemců komerčních nemovitostí. Jako vedoucí partner se věnuje nejdůležitějším klientům společnosti a bere na sebe aktivní roli při sjednání vhodných řešení a vedení projektů.

Radek Procházka zahájil vysokoškolské studium na University of New York in Prague, po dvou letech studia odjel do USA, kde posléze promoval na University of San Francisco v oboru Finance.

Michal Kunc

Michal Kunc

Vedoucí architekt, zakladatel a majitel Atelieru Kunc Architects

Michal Kunc vystudoval architekturu u Evy Jiřičné na pražské Uměleckoprůmyslové škole. V roce 2002 založil vlastní Ateliér Kunc Architects, který dnes patří k předním českým studiím. Specializuje se na návrhy kancelářských prostor a rodinných domů. Jeho studio navrhuje kanceláře pro celou řadu společností, například Ernst & Young, Havel, Holásek & Partners, Red Bull nebo aktuálně pro pražskou centrálu Deloitte.

Igor Hobza

Igor Hobza

Architekt, spoluzakladatel
Monom

Monom je skupina architektů a inženýrů  se základnou v Praze. V současnosti kancelář pracuje na širokém spektru projektů od veřejných prostranství,  občanských staveb až po komplexní řešení interiérů kanceláří. Architektura monomu  reaguje a citlivě rozvíjí potřeby vyplývající ze současného života, který se dynamicky mění a vyvíjí.

Partneři akce

Hlavní partneři soutěže

Partneři soutěže

Mediální partneři

Kontakt

Kontakt - Markéta Kubíková
Markéta Kubíková
koordinátorka akce
+420 602 603 368
Sledujte nás na Facebooku

Pravidla

1/ Do soutěže Kanceláře roku 2019 mohou být přihlášeny kanceláře, jejichž interiéry byly, nebo budou dokončeny v období do 8.1.2020.

2/ Přihlašovatel zařadí přihlášené kanceláře do jedné z 9 uvedených kategorií.

3/ Přihlásit interiéry může přímo zástupce dané firmy, stejně jako jeho autor, ale pouze se souhlasem předmětné firmy.

4/ Podáním přihlášky přihlašovatel stvrzuje, že:

5/ Pořadatel nezaručuje, že každý z přihlášených interiérů bude publikován. Záleží to zejména na kvalitě samotného interiéru, ale i kvalitě, velikosti a množství poskytnutých fotografií.

6/ Pořadatel zaručuje, že publikovány na stránkách hlavního mediálního partnera, na stránkách mediálních partnerů a na stránkách pořadatele budou interiéry, které se propracují do finále a vítězové.


Požadovaná soutěžní dokumentace

Přihláška musí obsahovat:

1/ Nejméně 7 (slovy sedm) fotografií interiéru v tiskové kvalitě ve formátu JPG, a to minimálně velikosti 148 x 210 mm (A5) v rozlišení 300 DPI. Větší formát a větší množství fotografií dává vyšší šanci na publikování na stránkách mediálních partnerů. V případě dotazů pište na marketa.kubikova@prochazkapartners.cz

2/ Krátký popis a zejména informace o:

Fotografie, půdorysy atd. doporučujeme zaslat v souboru zip přes www.uschovna.cz, a to na adresu registrace@kancelareroku.cz nebo marketa.kubikova@prochazkapartners.cz


Technicko-organizační informace

1/ Uzávěrka přihlášek je 8.1.2020

2/ Přihlášené interiéry budou na stránkách pořadatele umísťovány do konce ledna 2020, ale někteří mediální partneři včetně hlavního mediálního partnera je mohou publikovat již dříve, a to s jasným odkazem, že daný interiér se účastní soutěže Kanceláře roku 2019, a s uvedením autora.

3/ Odborná porota složená ze 7 členů rozhodne o třech finalistech v každé z devíti kategorií uvedených v bodě 2 do 31.1.2020. Vyhlášení vítězů proběhne v průběhu února. Hodnotí se interiér kanceláří z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace (technologická, materiálová, praktická), celková atmosféry a především kvalita pracovního prostředí pro samotné zaměstnance.

4/ Pořadatelem soutěže je Prochazka & Partners s.r.o.

5/ Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit pravidla během soutěže či rozhodnout o přerušení či úplném zrušení soutěže.


Souhlas se zpracováním osobních údajů

Přihlášením do soutěže účastník vyjadřuje a dobrovolně uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (v platném znění) společnosti Prochazka & Partners s.r.o., Václavské náměstí 3, 110 00 Praha 1 (dále jen pořadatel) a to:

a) v rozsahu jméno a příjmení, e-mailová adresa

b) za účelem marketingových a obchodních aktivit pořadatele; včetně šíření obchodních sdělení týkajících se jeho výrobků či služeb;

c) po dobu nezbytně nutnou, maximálně však 5 let ode dne přihlášení.

d) Jsem si vědom toho, že tento souhlas s uchováváním, resp. se zpracováním údajů, udělený v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů a zákonem o některých službách informační společnosti, je dobrovolný, a že tento svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat. Odvolání souhlasu musí být vůči společnosti Prochazka & Partners s.r.o. učiněno písemně.

e) Po celou dobu zpracovávání osobních údajů máte k nim přístup, v případě pochybností o jejich správnosti či úplnosti, máte právo na vysvětlení či jejich opravu.